Накладки на пороги Chevrolet Aveo Т250 2006-2011 — Бічні пороги Шевроле Авео «AutoElement»



Накладки на пороги Chevrolet Aveo Т250 2006-2011 — Бічні пороги Шевроле Авео
Застосування: Шевроле Авео
Виробник — Україна.
Габарити:
довжина — 1800 мм
повна висота — 150 мм
висота від дверей — 110 мм
Накладки на пороги для автомобіля Шевроле Авео — це декоративний елемент зовнішнього тюнінгу. Накладки не тільки змінять зовнішній вигляд автомобіля, а й захистять пороги кузова від корозії, а лакофарбову поверхню від потертостей і відколів. Виріб виготовлений з ударостійкого полістиролу.
Пороги можна встановлювати як у нефарбованому вигляді, так і пофарбувати в колір кузова авто. Встановлення здійснюється самостійно. З торця пороги затискаються пластиковим захистом арок або прикручуються саморізами. Верхня частина заходить під ущільнючу гумку, у такий спосіб міцно фіксуючи пластик.
Щоб купити накладки на пороги або отримати додаткову консультацію щодо товару, зв'язуйтеся з менеджером інтернет-магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Марка | Chevrolet |
| Тип запчастини | Аналог |
| Модель | Aveo |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Виробник | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Aveo Т250 2006-2011 |
| Матеріал | Полістирол |
- Ціна: 924 ₴/комплект



