Автомобільна подушка для шиї (червона) — Подушка на підголівник універсальна



Автомобільна подушка для шиї (червона) — Подушка на підголівник універсальна
Виробник — Auto Fortuna, Україна.
Універсальна подушка на підголівник — це зручний аксесуар, що забезпечує комфорт водія та пасажирів під час тривалих поїздок. Автомобільна подушка розслабляє м'язи та знімає напруження в зоні шиї, спини та голови. Невеликі розміри подушки роблять її практично непомітною, водночас вона легко справляється зі своїми завданнями.
Розміри подушки:
- Довжина — 27 см;
- Висота — 14 см;
- Товщина — 5 см.
Подушка виготовляється з високоякісного «повітропроникного» гіпоалергенного екотекстилю з наповненням із синтепону. Вона кріпиться на підголівник сидіння за допомогою еластичного ременя, що дає змогу легко припасувати її під себе.
Автомобільна подушка Auto Fortuna — це знахідка для водіїв. Вона здатна скрасити будь-яку поїздку, зробити її максимально комфортною й безболісною.
Подушка на підголівник є незмінним атрибутом практичного автовласника. Подушка успішно доповнює інші салонні аксесуари, як-от, наприклад, автомобільні чохли, які також представлені в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 27 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 5 см |
| Наповнювач | Синтепон |
| Виробник | Fortuna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Экотекстиль |
| Модель | Універсальна |
- Ціна: 273 ₴/комплект



