Автомобільна подушка для шиї (сіра) - Подушка на підголовник універсальна
Виробник - Auto Fortuna, Україна.
Універсальна подушка на підголовник – це зручний аксесуар, що забезпечує комфорт водія і пасажирів під час тривалих поїздок. Автомобільна подушка розслаблює м'язи і знімає напругу в області шиї, спини і голови. Невеликі розміри подушки роблять її практично непомітною, при цьому вона легко справляється зі своїми завданнями.
Розміри подушки:
- Довжина – 27 см;
- Висота – 14 см;
- Товщина – 5 див.
Подушка виготовляється з високоякісного «дихаючого» гіпоалергенного экотекстиля з наповненням з синтепону. Вона кріпиться на підголовник сидіння за допомогою еластичного ременя, що дозволяє легко підігнати її під себе.
Автомобільна подушка Auto Fortuna, це знахідка для водіїв. Вона здатна прикрасити будь-яку поїздку, зробити її максимально комфортною і безболісною.
Подушка на підголовник є незмінним атрибутом практичного автовласника. Подушка успішно доповнює інші салонні аксесуари, такі як, наприклад, автомобільні чохли, які також представлені в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 27 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 5 см |
| Наповнювач | Синтепон |
| Виробник | Fortuna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Універсальна |
| Матеріал | Экотекстиль |
- Ціна: 273 ₴/комплект






