Автомобільна подушка для шиї (чорна) - Подушка на підголовник універсальна
Виробник - Auto Fortuna, Україна.
Универсальная подушка на подголовник – это удобный аксессуар, обеспечивающий комфорт водителя и пассажиров во время длительных поездок. Автомобильная подушка расслабляет мышцы и снимает напряжение в области шеи, спины и головы. Небольшие размеры подушки делают ее практически незаметной, при этом она легко справляется со своими задачами.
Размеры подушки:
- Длина – 27 см;
- Высота – 14 см;
- Толщина – 5 см.
Подушка виготовляється з високоякісного «дихаючого» гіпоалергенного экотекстиля з наповненням з синтепону. Вона кріпиться на підголовник сидіння за допомогою еластичного ременя, що дозволяє легко підігнати її під себе.
Автомобільна подушка Auto Fortuna, це знахідка для водіїв. Вона здатна прикрасити будь-яку поїздку, зробити її максимально комфортною і безболісною.
Подушка на підголовник є незмінним атрибутом практичного автовласника. Подушка успішно доповнює інші салонні аксесуари, такі як, наприклад, автомобільні чохли, які також представлені в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Ширина | 5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 27 см |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Fortuna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Універсальна |
| Матеріал | Экотекстиль |
- Ціна: 273 ₴/комплект






